Kurumsal

HAKKIMIZDA

1987 yılında inşaat sektöründe başlayan ticaret hayatımıza,  1993 yılında gıda sektöründe faaliyet göstererek alanımızı genişletmiş olduk. Bu yükselen grafiğimizi, 1995 yılında boya üretimine başlayarak devam ettirdik. 1996 yılında bünyemize yine içinde bulunduğumuz sektörle ilişikli olan mobilya imalatını  katarak alanımızı genişletip, 2000 yılında Özkayalar Ltd. Şti.ni kurup, kurumsal bir yapı oluşturup geleceğe ilişkin projelerimize hız verip,  yatırımlarımıza devam etmekteyiz.

Fiego Boya  “Tarihi Anıtların ve Yerleşmenin Korunması ve Onarımı için”  hazırlanan ve Mayıs 1964 de tüm gelişmiş ülkelerce onaylanan “Uluslararası Venedik Tüzüğü’ nü, ana prensip olarak kabul etmiştir.Fiego Baoya  ilkesi ve gayesi; Ulusal değerlerimiz olan tarihi doku ve eserlerin nesiller boyu yaşamasını sağlamak, tarihi zenginliklerimize ve kültürel mirasımıza sahip çıkarak,onları devrin mimari özelliklerine sadık kalarak onarmak ve layıkıyla restore etmektir. 

Boya sektöründe ki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, fiego boya markasıyla üretim alanını da büyüterek , en iyi kaliteyi yakalayıp dünyanın sayılı boya üreticileriyle beraber  sektördeki yerini  alması için, Doğru ürünü, Doğru yerde, Doğru zamanda ve kabul edilebilir bedel karşılığında aranan bir marka olma yolundaki çalışmalarımızla daima daha iyisi olmak için, daha yeni ve daha kaliteli ürünler  üreterek sektörde bir numaraya çıkmak hedefimizdir.

ÖZKAYALAR ŞİRKETLER GRUBU

Yönetim Kurulu Başkanı

Şükrü KAYA


Etiketler : Kurumsal